سفر از دیرباز به عنوان یکی از علایق انسان با او عجین بوده است و بشر نخستین سفر را بر پایه غریزه درونی گریز از حیوانات و کوچ پرندگان آموخته است. در گذر تاریخ و شکل گیری تمدن های بشری ، انگیزه ها تغییر یافت و سفر به معنای امروزی پایه گذاری شد .
در دوران معاصر و خصوصا در دهه اخیر سفر بخشی از زندگی افراد در آمده و انسان معاصر هزینه های سفر را در ردیف هزینه های مایحتاج ضروری خود ، مسکن ، خورد و خوراک و .... قرار داده است .
با توسعه تکنولوژی و تاسیسات گردشگری به روز و کاهش مخاطرات و افزایش راحتی سفر ، سفر و گردشگری چند ساعته و یک روزه تا چند روزه و چند ماهه و طولانی مدت ظهور پیدا کرده است .
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی بینالود با ایجاد هلدینگ بزرگ گردشگری " گل بلیط " و با برنامه ریزی منسجم و هدفمند تلاش دارد تا مفهوم واقعی گردشگری پایدار را برای تمام مخاطبان خود تعریف نمایید .
تنوع در خدمات ، کیفیت مطلوب و شایسته ، دسترسی آسان ، تکنولوژی روز ، نرخ های مناسب و از همه مهمتر توسعه گستره فروش و توزیع جهت بهره برداری تمام ایرانیان با هر نوع ذائقه و شرایط اقتصادی
طراحی وب سایت " گل بلیط " برای فناوری روز دنیا به منظور ایجاد شرایط دسترسی آسان ، سریع و جذاب جهت مخاطبان از برنامه های پیش رو شرکت می باشد . گردآوری تیم تخصصی مشاورینی ، کارشناس فروش و برنامه ریزی سفر با سالها تجربه موفق در صنعت آژانس مسافرتی گردشگری کشور از جمله مزیت های ما می باشد . <br/> این شرکت با هدف رضایت مشتریان خود باشعار " سفر به لبخند؛ Travel To Smile " برنامه راهبردی خود را تعیین کرده است که نشانگر در اولویت بودن شادی و لبخند مسافر از همراه شدن با تورهای ما است.